Місту на Рівненщині благодійники вирішили подарувати атракціон

Так пощастило Дубну

1 березня  міський голова Дубна Василь Антонюк підписав акт приймання-передачі атракціону у власність громади міста. І він працюватиме у зоні відпочинку Острівок.

Детальніше розповідає Василь Антонюк:

Це норвезькі були фізичні особи, які тут благодійно працюють в Дубні. Вони з хоспісом працюють, з Будинком молоді. І зробили на Острівку цей мотузковий парк.

 

А зараз вони готові повністю передати його на баланс міста для того, щоб могли розважатися і молодь, і діти.

Норвезькі благодійники – це Гарольд та Тор Олє Вагене з міста Скодьє. Їхній мотузковий парк вже працював на Острівку у Дубні. І поки він тут єдиний атракціон.

Яка вартість мотузкового парку – міський голова Дубна поки сказати точно не може. Мовляв, це стане відомо після укладання всіх необхідних угод. А благодійники кажуть, що це 35 тисяч євро.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень