У парку запрацює екскурсійний паровозик

На глобальні перетворення у парку Шевченка виділять 11 млн грн

Рівненський парк цього року чекають капітальні перетворення.

Екскурсійний паровозик для дітей, нові атракціони, реконструкція літньої естради та нові насадження – ще не повний перелік з того, що заплановано провести у парку відпочинку та культури ім. Шевченка. 

За словами директора парку Андрія Черепанова, нині вдалося отримати погодження на виділення 11 мільйонів гривень на капітальні видатки на програму розвитку парку. Говорить Андрій Черепанов:

- На цей час ми починаємо роботи з фарбування атракціонів. Готуємося, що 15 квітня, як завжди, ми відкриємо дитячі, а першого (травня, -ред.) дорослі. У планах у нас пріорітет - літня естрада. І, само собою, ландшафтний дизайн. Ми хочемо відновити нижню виставку і верхню. Я хочу бачити там альпійські гірки і рокаріїї (квітник, - ред.) з гарним камінням, з гарними хвойними рослинами.

Також нині парк веде переговори щодо появи у Рівному екстремального атракціону.

Тим часом відділ культури парку працює над розробкою екскурсійного маршруту для дітей. Нині ж у парку проводять сезонну обрізку дерев, і чекають на надходження фінансування для завершення робіт над ландшафтним дизайном.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень