Місто без реклами: у Рівному приберуть усю незаконну промоцію

120 бордів з рекламою є нелегальними

Місто захаращене рекламою. У цьому переконані не лише рівняни, а й Олександр Третяк.

Попри те, що мораторій на розміщення зовнішньої реклами продовжили, кожен куточок Рівного потерпає від нав'язливої промоції.

Нагадаємо, що в грудні 2020 року міськвиконком продовжив мораторій на розміщення зовнішньої реклами у місті  до 15 квітня 2025 року.

Ми поступово приводимо місто до ладу, - повідомив Олександр Третяк.

На сьогодні 120 бордів з рекламою у Рівному - нелегально встановлені. Як зазначив очільник міста, спершу мають встановити, кому вони належать, а вже тоді їх демонтують.

Додамо, що дозвіл на рекламу нині мають близько тисячі підприємців. 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень