Міський транспорт у Рівному відстежуватимуть

Про це говорили на останньому засіданні міськвиконкому

З метою контролю маршруток та тролейбусів міська влада планує на кожну машину встановити GPS-прилади, каже виконуюча обов’язки начальника управління транспорту і зв’язку Рівного, Тетяна Мартинюк:

– Є необхідність визначити підприємство, яке мало би змогу встановити в наших автобусах і тролейбусах, міському пасажирському транспорті, прилади GPS-навігації. Для того, щоб ми могли контролювати роботу цього транспорту. На сьогодні відсутність диспетчерського пункту не дає нам можливості перевірити, чи вчасно вони виїжджають тощо.

Нині вулицями Рівного їздять 350 маршруток та 60 тролейбусів.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень