«Міській владі байдуже на безпеку дітей?», - Олександр Ковальчук

Хто буде відповідати за життя та здоров'я школярів?

Два навчальних заклади Рівного можуть залишитися без нової пожежної сигналізації.

Цього року Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24 та дитячий садок №44 отримали державне фінансування на капітальний ремонт систем протипожежної сигналізації - 880 549 грн та 423 470 грн відповідно.

Це частина субвенції на соціально-економічний розвиток міста, про яку поклопотав народний депутат від м. Рівне Олександр Ковальчук.

І хоча кошти надійшли на казначейські рахунки ще в червні цього року, роботи не розпочалися і досі, адже тендери проводилися тричі й тричі пропозиції учасників були відхилені. 

Я не просто схвильований, я обурений! Адже якщо до кінця року міська влада не забезпечить проведення тендерів і підрядники не встигнуть провести роботи, то кошти платників податків, залучені мною в місто, повернуться до державного бюджету!

 

Директори б’ють на сполох! Хто буде нести за це відповідальність?!, - запитує народний депутат Ковальчук.

До слова, влітку цього року у Рівному перевіряли стан пожежної безпеки в навчальних закладах міста. І майже в кожному з них виявили порушення - із 78-ми закладів освіти Рівного пожежна сигналізація працювала лише в п'яти.

У місцевому бюджеті грошей на це, як завжди, не вистачає, тому серед коштів, які я цього року допоміг залучити в місто як народний депутат, - частина була виділена саме на капремонт систем пожежної сигналізації в закладах освіти.

 

Тому звертаюся до міської влади м. Рівне з проханням звернути увагу на цю ситуацію!, - написав нардеп на своїй сторінці у Facebook.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Загублено AirPods

Сьогодні зранку біля Готелю Мир було загублено AirPods Pro у рожевому чохлі. Прохання повернути за винагороду.  

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Більше оголошень