Миші з жахом втечуть з дому: Гуманний спосіб позбутися мишей

Простіше не придумати

Миші в будинку для багатьох – справжня проблема. Окрім того, що вони псують меблі і продукти, вони переносять віруси та бактерії. Найчастіше миші з’являються в приватних будинках, на дачах, але і в багатоквартирному будинку миші теж можуть завестися.

Більшість людей тоді йдуть у магазин і купують отруту. Проте, виявляється, є гуманний спосіб вигнати гризунів із оселі, пише Телеграф.

Щоб самостійно приготувати ефективний розчин від мишей, необхідно буде зайти в аптеку і придбати там дві настоянки м’яти перцевої — на основі олії та спирту.

Масляний та спиртовий розчини м’яти перцевої потрібно змішати у пластиковій пляшці та збовтати. Отриманий засіб необхідно набрати у великий одноразовий шприц без голки. Обробіть засобом усі отвори та щілини, через які гризуни можуть потрапляти в приміщення, а також всі місця, де можуть мешкати миші.

Насичений аромат цього простого засобу відлякає мишей і вони втечуть подалі від вашої оселі. Аромат м’яти збережеться на кілька днів. За потреби процедуру потрібно повторити.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень