Мишачий послід, гнилі овочі та таргани: в Україні перевірили столові в школах і дитсадках (ВІДЕО)

Чому дітей годують зіпсованими продуктами і хто на цьому заробляє гроші

Журналісти разом з активістами та інспекторами Держпродспоживслужби України перевірили столові в школах дитячих садах. Те, що вони побачили їх сильно шокувало. У місцях, де дітям готують їжу, виявили гнилі овочі, мишачий послід, тарганів і мурашок.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Журналісти з громадською організацією «Контроль захисту прав споживачів» просили також зразки молока, сиру, масла і сметани, щоб провести лабораторні експертизи.

Херсон

У цьому місті в шкільних і дитсадківських столових була повна антисанітарія, яка змусить понервувати всіх батьків. Тут знайшли продукти з послідом щурів, мишей і тарганів. Також там знаходилася гнила морква.

Послід на продуктах може стати причиною виникнення небезпечних хвороб у людей, включаючи сальмонельоз і лептоспіроз.

Чернівці

У Чернівцях перевірили кухні 5 дитячих садків. Тут теж побачили не ідеальні умови. Сушка для компоту в морозилці лежить з кров'ю від м'яса. В лотках розбиті яйця, які треба негайно прибрати, оскільки сальмонела - бактерія дуже підступна і небезпечна. А молоко чомусь лежить в шафі.

При цьому в дитсадках виявили сметану, яку виробляє підприємство вже траплялися на фальсифікат масла.

Результати перевірки

У експертів було 11 зразків молочних продуктів, серед яких і молоко, і сир, і сметана. 10 з 11-ти зразків чисті. Дітям привозять справжні масло, молоко і сир.

Але в одному зразку твердого сиру з Миколаєва знайшли 98% немолочних жирів. Продукт виробника «Миколаївмолпром» містив суцільні замінники.

Цікаво, що цього виробника вже ловили на фальсифікації масла.

Але він і далі працює і навіть годує дітей підробками.

У Міністерстві освіти зазначили, що батьки мають право заходити на харчоблоки. Тільки необхідно надягати рукавички, халати й шапочки, і не забувати все фіксувати на камеру зі свідками.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень