«Міс Україна» відмовилася спілкуватися українською

Через це потрапила у скандал

Маргарита Паша, переможниця конкурсу краси «Міс Україна 2019» потрапила у скандал через відмову давати інтерв’ю українською мовою. Кілька днів тому телеведуча Катерина Осадча у своїх сторіс в Instagram повідомила, що через відмову Маргарити спілкуватись з нею українською, інтерв’ю їхнє у програмі «Світське життя» в ефір не вийде.

У відповідь 24-річна Паша опублікувала у своєму Instagram чималий «філософський» допис, наприкінці якого зазначила, що хоче викладати свої думки російською. А якщо комусь це не подобається, той нехай від неї відписується:

Я имею право излагать свои мысли на каком я хочу языке (или закон Украины не разрешает мне думать на русском языке !?)если кого-то не устраивает -отписываемся !!! – заявила представниця України на конкурсі «Міс світу 2019», що відбудеться у грудні.

До речі, на офіційній сторінці конкурсу «Міс Україна», яка ведеться російською мовою, на розповідь організаторів, з чого складається підготування моделей до других етапів конкурсу, ведуча Катерина Осадча в коментарях зазначила, що варто було б почати з вивчення української мови. На цей момент її коментар набрав понад 240 лайків.

Цікаво, що сьогодні надвечір в Instagram Маргарити Паші з’явився пост українською мовою, в якому дівчина повідомляє:

Я в рівній мірі добре володію обома мовами і в інтернеті ви можете знайти безліч відео-сюжетів, де я даю інтерв'ю як російською, так і українською мовами. Для мене це не має принципового значення і радикальної позиції на цю тему у мене ніколи не було. 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень