Міноборони затвердило новий перелік військовозобов’язаних жінок

Це спеціальності та професії, які споріднені з військовими та передбачають військовий облік для жінок

У Мін'юсті 21 березня  зареєстровано наказ Міноборони України «Про внесення змін до наказу Міністерства оборони України від 11 жовтня 2021 року № 313» від 07.02.2022 р. № 35.

Наказ містить два переліки:

  Перелік спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями, після одержання яких жінки беруться на військовий облік військовозобов'язаних.

Перелік налічує 14 професій (раніше їх було 35). 

  Перелік спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями. Цей перелік налічує 76 споріднених спеціальностей. Серед них так і залишили облікові спеціальності.

Цим наказом головнокомандувачу Збройних сил України доручено забезпечити:

  • взяття жінок на військовий облік військовозобов'язаних згідно з Переліком спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями, після одержання яких жінки беруться на військовий облік військовозобов'язаних, з 1 жовтня 2022 р.;
  • щороку до 1 березня здійснення Генеральним штабом Збройних сил України заходів щодо внесення (за необхідності) змін до Переліку спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями, після одержання яких жінки беруться на військовий облік військовозобов'язаних, з урахуванням першочергових потреб у мобілізаційних ресурсах та Переліку спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями.

Наказ набере чинності 1 квітня 2022 року 

Джерело: Бухгалтер

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень