Не вірте байкам про 3 дні: в Міноборони показали таємні документи росіян (ФОТО)

В Міноборони потрапили планувальні документи підрозділу російської армії

Втікаючи в паніці, росіяни вони лишають не тільки танки, а й таємні документи. 

Саме так Міноборони отримало планувальні документи одного з підрозділів батальйонної тактичної групи 810-ї окремої бригади морської піхоти Чорноморського Флоту Російської Федерації.

Серед документів: робоча карта, бойове завдання, таблиці сигналів управління, таблиця позивних, таблиці скритого управління, список особового складу тощо.

З цих документів стало відомо, що документи про війну з Україною були затвердженні ще 18 січня, а сама операція із захоплення України повинна тривати 15 діб, а саме з 20.02. по 06.03.

Підрозділ ворога мав висадитися з ВДК «Орськ» біля Степанівки-1 та в подальшому діяти з військовими частинами армії РФ, а потім - заблокувати і взяти під контроль Мелітополь. 

Тому Міністерство оборони попереджає:

Коли в черговий раз хтось із полонених скаже, що  приїхав на навчання і заблукав - не вірте! Вони знали, вони ретельно планували і готувались. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень