Міністр освіти приїхав у Рівне. Через ідею об’єднання закладів позашкілля і спроби зекономити гроші?

Питань більше, аніж відповідей

На Рівненщині з робочим візитом перебуває міністр освіти й науки Сергій Шкарлет. Він провів зустріч з очільником військової адміністрації Віталієм Ковалем і обговорив кілька освітніх питань.

Зокрема, розвиток національно-патріотичного виховання.

Адже тему об’єднання трьох обласних закладів позашкілля незабаром розглядатимуть на засіданні сесії облради. Позицію міністра щодо цього не розголошують, хоча напередодні представники МОНУ таке об’єднання назвали недоцільним.

Про це ми писали тут:

МОН – проти, а чиновники у Рівному хочуть реформ: Ідея з об'єднанням позашкілля набирає обертів

Також Сергій Шкарлет відвідав Вище професійне училище №1 у Рівному. На базі училища функціонує чотири навчально-практичні центри, які мають сучасне обладнання, сюди також постійно надходять необхідні матеріали для навчання майбутніх спеціалістів.

У 2021 році в училищі відкрили навчально-практичний центр «Сучасні висотні роботи в будівництві», де здійснюють підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації робітників за фахом «Верхолаз».

З джерел Радіо Трек відомо, що побував міністр і в одному з місцевих університетів. деталей візиту поки теж не оприлюднили.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень