ON-LINE

«Мінімалку» не оподатковуватимуть

середа, 19 серпня 2015
Мінфін запропонував в рамках податкової реформи скасувати всі податки на доходи фізичних осіб розміром до мінімальної заробітної плати. Єдиний соціальний внесок також зменшать з 41% від зарплати до 28%.

«Сьогодні в Україні не оподатковується тільки 50% мінімальної зарплати - 609 грн обкладається ПДФО за ставкою 0%. З 1 січня повна мінімальна заробітна плата не буде обкладатися податком», – сказала в інтерв'ю «Телеканалу 24» заступник міністра фінансів Олена Макеєва. Вона зазначила, що наразі податкове навантаження на зарплату в Україні сягає 50%, що є абсолютним рекордом Східної Європи.

МВФ запропонував Україні також зменшити розмір єдиного соціального внеску, середнє значення якого на сьогодні становить 41% від зарплати. Наразі Мінфін готовий зменшити його до 28%, бо зменшення на 1% призведе до зниження надходжень до бюджету на 5 млрд. грн.

Компенсувати бюджетну нестачу чиновники пропонують за рахунок скасування спеціального режиму оподаткування на додану вартість для сільгоспвиробників (що залучить додатково майже 11 млрд. грн), легалізації грального бізнесу, боротьби з контрабандою та податковими ямами.

Нагадаємо, що на початку серпня Фіскальна служба заявила, що більше не контролюватиме сплату ПДВ та запровадження електронної звітності для низки податків. Малих підприємців звільнили від сплати штрафів за неправильне заповнення податкової декларації.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зник Папуга

    Сьогодні в районі села Біла Криниця зник ручний папуга сірого кольору з червоним хвостом,...
  • Втрачено сумку та гаманець з документами

    Напередодні ввечері з автомобіля, що стояв біля приймального відділення дитячої лікарні на...
  • Зник Йорк

    У районі Глибокої, приватний сектор між Текстильником та Гаражами загубилася собака породи...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного