Мінфін: Зарплата молодого вчителя становить 7 580 грн (ФОТО)

Освітян такі заяви обурюють

Молодий учитель -- фото ілюстративне

Як повідомляє Освіта.UAміністр фінансів Сергій Марченко, представляючи у парламенті проєкт Державного бюджету на 2021 рік, заявив:

«Вчитель без категорії зараз отримує 7 580 грн, після зростання отримуватиме 9 511 грн.


Це після університету. Вчитель вищої категорії в середньому отримає зараз 10 600 грн, а після підвищення буде отримувати 13 400 грн»:

Нагадаємо, що в України прийнято бюджет-2021 з підвищенням зарплати вчителів на 25%.

Міністр фінансів Сергій Марченко

Під цим повідомленням на освітянському сайті можна побачити велику кількість вкрай негативних коментарів.

Вочевидь їх пишуть люди, причетні до освіти:

Резюме

Ставка молодому учителю нараховується за 11 тарифним розрядом. Це 4821 гривня. Якщо міністр фінансів бреше, то за брехню його треба подати до суду, а якщо він вірить у те, що каже, то треба звільнити з роботи, бо він баран, і не має права бути міністром!

 

Людмила

В мене 20 років стажу, класне керівництво і я отримую менше. Молодий вчитель отримує максимум 4000. Де ви знайшли такі зарплати?. Ганьба такій країні, де вчителі знаходяться за межею бідності

 

Вчитель

Працюю за сумісництвом у двох школах. Майже 10 років. Яка яка зарплата? Бо у мене навіть 7 тисяч нема. Ледь 5 є.

 

Вячеслав

Якщо брати все по максимуму, тобто оклад 4821 + 30% за престижність + 20% класне керівництво, то вийде 7231. Якщо ще за зошити додати, чи кабінет, то може й вийде 7580. Але це поодинокі випадки. Спробуйте знайти таку школу де так платять. Може кияни й отримують. Кияни, поділіться своєю думкою з цього приводу

 

Вчитель

Так то ж за 1.7 ставки + відсоток за престиж + кабінет + кл.керівництво+ за 3+ роки роботи... Сука, нагла брехня! А давайте петицію, щоб зняти дурня з посади. Тому, що ця падла ляпне з екранів таку чортівню, а люди й вірять. Звідти й ідуть байки, що вчителі мільйони заробляють. Або давайте заяву в прокуратуру колективну? Бо якщо вчитель (ПОЧАТКІВЕЦЬ!!!) отримує 7800, то де наші гроші? Я маю отримувати тоді десь 25к+. Значить нас обкрадають же? Пече шо капець!

Більше коментарів за цим посиланням

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень