Через відео «виховної роботи», яке запустили у соцмережі, на Рівненщині звільнили вчителя (ФОТО/ВІДЕО)

Такі методи виховання - неприпустимі, вважають і в навчальному закладі, і в обласному управлінні освіти

Ліворуч на фото - Олександр Нагорняк - викладач Захисту Вітчизни та завуч із виховної роботи

На Рівненщині педагог змушував дітей присідати з муляжем снаряду в руках за спізнення на урок або невиконане домашнє завдання.

Відео «виховної роботи» днями злили у соцмережі:

Виявилося, що подібні інциденти мали місце у Квасилівському профліцеї, а «фізкульт-хвилинку» влаштовував викладач Захисту Вітчизни.

Після публікації ролика у соцмережах на це відреагували і в самому навчальному закладі. Вже наступного дня, 4 грудня, вчителя звільнили, повідомляє «Суспільне».

Випадок стався прикрий. Адміністрація відреагувала на цей випадок. І викладач звільнений, – прокоментувала ситуацію заступниця директора Квасилівського профліцею Людмила Кравців.

Заступниця директора Квасилівського профліцею Людмила Кравців. Фото "Суспільного"

Між тим, Олександр Нагорняк – той самий вчитель Захисту Вітчизни – каже, що «готував козаків».

У навчальному закладі він пропрацював майже 30 років, понад 10 із них - обіймав посаду заступника директора з навчально-виховної роботи.

Я викладач Захисту України. Я готував козаків. А те, що вони присідали... Не вчать уроки, та й все. Я двійок не ставив, – пояснив телефоном журналістам Олександр Нагорняк.

Крім того, «Суспільне» запитало й самих учнів, як вони ставляться до таких методів виховання. І тут думки розійшлися. Докладніше про це – у сюжеті:

Додамо, що з соцмереж про інцидент у Квасилівському профліцеї дізналися і в обласному управлінні освіти. Начальник управління Петро Коржевський каже, що вимогливість у такій інтерпретації – засуджує, а рішення про звільнення педагога – правильне:

В мене викликало це непорозуміння, тому що він насправді вимогливий. Але я не думав, що ця вимогливість лягає в іншу площину. Якщо вимогливість у такий спосіб, то я її засуджую. Заступник директора з навчально-виховної роботи – це та людина, яка має бути взірцем, – говорить начальник облуправління освіти.

Начальник облуправління освіти Петро Коржевський. Фото "Суспільного"

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень