Мін'юст перевірив нотаріусів Рівненщини. Чи знайшли порушників та чи відкрили їм доступ до реєстрів

Мешканцям краю та переселенцям тепер надаватимуть більше послуг

Фото ілюстративне з мережі
Фото ілюстративне з мережі

Нотаріуси Рівненщини пройшли перевірку Мін'юсту і тепер можуть працювати з усіма державними реєстрами. Тож вже з травня усі нотаріальні округи забезпечуватимуть мешканцям краю доступ до усіх послуг, повідомили у нотаріальній палаті Рівненщини.

Нині нотаріуси очікують на підключення реєстрів: нерухомості та юридичних осіб, а також на доступ до державного земельного кадастру.

До слова, з початку війни у нотаріальних конторах найчастіше оформляли генеральні довіреності на транспортні засоби, на придбання транспортних засобів за кордоном та довіреності на дітей. Нині навіть існує розширена заява для тих, хто опікуватиметься дитиною під час її перебування за кордоном. До речі, раніше очільниця обласної нотаріальної палати Інна Бернацька зазначала, що за кордон краще їхати з повним пакетом документів. 

Нещодавно мешканці краю почали звертатись за оформленням спадкових справ та проведенням операцій з нерухомістю.

Частими стали випадки реєстрації місця проживання та купівлі-продажу нерухомості, також переселенці оформляють пенсії з допомогою нотаріусів.

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Нагадаємо, Уряд відновив купівлю-продаж нерухомості в Україні. Як тривали перевірки та кому відкрили реєстри - читайте тут. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень