Мільйонні порушення викрили в університеті Рівного

Вони призвели до втрати понад 18 мільйонів гривень

Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області провели ревізію фінансово-господарської діяльності Рівненського державного гуманітарного університету.

Перевірка охопила період з 01.02.2017 по 30.04.2020 і виявила порушення законодавства, що призвели до втрат фінансових ресурсів на понад 18 млн грн.

Так, спеціалісти виявили, що упродовж 2017-2019 років коштами загального фонду державного бюджету на загальну суму 11 млн грн університет покривав видатки спеціального фонду.

Зокрема оплачувалися комунальні послуги та енергоносії, які були спожиті при наданні платних освітніх послуг та послуг із проживання у студентських гуртожитках.

 

У той же період університет недоотримав 6,5 млн грн доходів від плати за навчання студентів денної форми.

 

Держаудитслужба зазначає, що плата за навчання встановлена у розмірах, нижчих від економічно обґрунтованої вартості навчання одного студента.

Окрім того, проведена ревізія виявила порушення і в оплаті праці, які призвели до незаконних витрат бюджетних коштів на суму майже 1 млн грн.

Відомо, що трьох посадових осіб притягнули до адміністративної відповідальності, а керівнику університету направили вимогу щодо усунення порушень.

Матеріали ревізії передали управлінню стратегічних розслідувань у Рівненській області Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України.

Повідомляє пресслужба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області

Наші новини у ТelegramНомер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень