У Рівному стартує масштабна наукова конференція (ФОТО)

В РДГУ обговорять євроінтеграційні процеси

Відсьогодні на кафедрі культурології та музеєзнавства Рівненського державного гуманітарного університету стартує дводенна ХV Міжнародна науково-практична конференція «Європейський культурний простір і українські перспективи».

Цьогоріч заявки на участь в конференції подали близько 500 учасників з України, США, Китаю, Білорусі, Азербайджану, РФ, серед яких як знані науковці, так і дослідники-початківці.

У роботі шести секцій учасники конференції обговорюватимуть проблеми євроінтеграційних процесів та проблеми національно-культурного розвитку сучасної України, культурно-мистецький потенціал України у світовому культурному просторі, методологічні та методичні проблеми сучасної вищої школи, теоретико-прикладні питання культурної діяльності, проблеми позашкільної освіти в Україні та інші важливі проблеми сучасного культурно-мистецького простору.

Усіх охочих запрошують до участі у засіданні, що відбудеться сьогодні, 14 листопада, об 11.00 в актовій залі РДГУ на вул. Степана Бандери, 12, та секційних засіданнях, що розпочнуться о 13.00 в аудиторіях корпусу на вул. Степана Бандери, 12, Галереї європейського живопису Євро-Арт, Рівненському обласному краєзнавчому музеї та Рівненському міському палаці дітей та молоді.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Крук Ігор

У Рівному знайдено документи видані, на ім'я Ігор Крук. Якщо шукаєте документи  - телефонуйте

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Більше оголошень