У Рівному стартує масштабна наукова конференція (ФОТО)

В РДГУ обговорять євроінтеграційні процеси

Відсьогодні на кафедрі культурології та музеєзнавства Рівненського державного гуманітарного університету стартує дводенна ХV Міжнародна науково-практична конференція «Європейський культурний простір і українські перспективи».

Цьогоріч заявки на участь в конференції подали близько 500 учасників з України, США, Китаю, Білорусі, Азербайджану, РФ, серед яких як знані науковці, так і дослідники-початківці.

У роботі шести секцій учасники конференції обговорюватимуть проблеми євроінтеграційних процесів та проблеми національно-культурного розвитку сучасної України, культурно-мистецький потенціал України у світовому культурному просторі, методологічні та методичні проблеми сучасної вищої школи, теоретико-прикладні питання культурної діяльності, проблеми позашкільної освіти в Україні та інші важливі проблеми сучасного культурно-мистецького простору.

Усіх охочих запрошують до участі у засіданні, що відбудеться сьогодні, 14 листопада, об 11.00 в актовій залі РДГУ на вул. Степана Бандери, 12, та секційних засіданнях, що розпочнуться о 13.00 в аудиторіях корпусу на вул. Степана Бандери, 12, Галереї європейського живопису Євро-Арт, Рівненському обласному краєзнавчому музеї та Рівненському міському палаці дітей та молоді.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень