Мільйонні борги перед людьми та очікування, що затягнулося: на Рівненщині досі немає лікарняних

Довідки, які вже два місяці видають хворим, не «монетизуються»

На Рівненщині досі немає лікарняних - ані самих листків непрацездатності, ані коштів, які мають компенсувати працівникам. Проблема із бланками виникла ще у березні. Тоді вони просто закінчилися, а нових і досі не доставили.

Уже два місяці лікарі видають своїм пацієнтам спеціальні довідки. Вони, хоч і офіційні, але за законом, не є підставою для виплат.

Як зазначають юристи, такі довідки лише підтверджують, що працівника не було на роботі з поважної причини.

Коли з’являться бланки лікарняних - наразі невідомо: досі у МОЗ тільки оголосили про чергову процедуру закупівель. По її завершенню лікарняні листки доставлять на Рівненщину, а тоді - розподілятимуть між медзакладами, відповідно до поданих заявок, пояснив начальник облуправління охорони здоров’я Олег Вівсянник.

Зауважимо, що люди, які отримали таку довідку, після появи у медзакладі звичайних листків тимчасової непрацездатності, вимушені будуть іти і самостійно їх обмінювати. Лише після цього вони зможуть отримати передбачену законодавством компенсацію.

Аналогічна ситуація на сьогодні і в інших регіонах України.

Додамо, що за останніми даними, мешканцям Рівненщини боргують близько 8 млн грн лікарняних. І це - без урахування виплат тим, хто замість лікарняного листка отримав довідку про тимчасову непрацездатність. Таких людей наразі більш як 650.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень