Мільйонам українців банки змінили персональні рахунки. Це так полегшили життя?

У додатках Monobank та ПриватБанк автоматично оновили особові рахунки за газ

Розраховуватися за газ стане легше. ПриватБанк і monobank змінили персональні рахунки мільйонам українців, які з регіональних газзбутів перейшли до нового постачальника, компанії Нафтогаз України.

Тобто у додатках усі старі рахунки – замінили на нові. Відповідно з’явилися й нові реквізити.

Ми уже повідомляли, що з 1 травня понад 11 мільйонів споживачів облгазів перевели на обслуговування в компанію Нафтогаз. Щоправда, з'ясувалося це лише у червні. Тому людям потрібно було терміново реєструватись у нового постачальника, щоби платити за газ вже йому. У зв'язку з цим у нових клієнтів виникло чимало запитань до Нафтогазу.

Банки самі подбали про клієнтів. Зокрема, ПриватБанк і monobank оновили реквізити для розрахунків за газ. Це встигли зробити й деякі інші банки.

Тому проблем із передачею показань лічильників і, головне, з оплатою газу, клієнти цих банків не матимуть. Вони можуть це робити за звичайною схемою, не побоюючись, що їхні гроші підуть не туди.

Джерело: Today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень