Міліція каратиме за порушення на виборах

Про порушення рівняни можуть повідомляти на «гарячу лінію»

В УМВС України в Рівненській області цілодобово працює телефон «гарячої лінії», за яким ви можете повідомити про порушення законодавства під час виборчого процесу.

Крім того, інформацію про стан правопорядку під час виборчої кампанії можна отримати з допомогою геоінформаційної системи «Вибори-2015», яка створена і функціонує на базі МВС України. Коментує Інна Березовська:

 - Дана система дає змогу в режимі реального часу довідатися про кількість та характер правопорушень в тому чи іншому населеному пункті. З її допомогою можна отримати актуальну інформацію про стан правопорядку під час виборчої кампанії по всій державі, а також дізнатися, на якій стадії розгляду перебуває кожен окремий факт.

Тож якщо ви помітили порушення під час виборчого процесу, повідомляйте на гарячу лінію за телефоном 679-679.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень