Обласна міграційна служба збирає кошти пораненому військовому з Рівного

До Дня Незалежності працівники обласного управління Державної міграційної служби долучаються до благодійності

Вже традиційно кілька років поспіль працівники відомства напередодні свята приходять на роботу у вишиванках, дехто навіть у вишитих власноруч, та влаштовують благодійні ярмарки.

Два роки тому працівники управління навіть продавали обкладинки для паспортів, виготовлені технікою декупаж. А цього року, у зв’язку з подіями в Україні, вилучені кошти працівники передадуть військовому з Рівного, який наразі перебуває у лікарні в Харкові. До благодійності долучилися і діти працівників відомства. Детальніше про мету акції та про враження від неї розповідає начальник управління Лілія  Драпчинська:

 

Напередодні Дня Незалежності всі працівники управління працюють у вишиваному одязі, у вишиванках свої бабусь, мам, власних речах вишитих. Це створює гарний настрій для працівників і для відвідувачів. Цього року, враховуючи ситуацію в нашій країні, ми виручені кошти передаємо нашому рівненському бійцю, який зараз знаходиться в Харкові в лікарні і потребує протезування. Протез буде виготовлятися в Польщі. Діти наших працівників відгукнулися – вони власноруч виготовляли різні речі.

 

Результати ярмарку працівники управління знатимуть до кінця дня.

 

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень