Мешканців Рівненщини попереджають про масові відключення електроенергії

Припинення електропостачання пов’язане із значною заборгованістю

Борг населення за світло у Рівненській області, який накопичився впродовж місяця, станом на 1 листопада становить майже 62 млн грн. Найбільшою (понад 20%) є заборгованість рівнян - 13,5 млн грн, і мешканців Рівненського району – майже 7 млн грн. Заборгованості у таких обсягах, кажуть у «Рівнеобленерго», не було давно, тож підприємство діятиме найрадикальнішими методами, обіцяють вимикати світло навіть і в період новорічних свят:

 

- У зв’язку із значною заборгованістю ПАТ «Рівнеобленерго» змушено вдатись до масового припинення електропостачання боржників.  ПАТ «Рівнеобленерго» нагадує населенню, юридичним особам, керівникам підприємств області та розпорядникам бюджетів всіх рівнів: несплата спожитої електроенергії ставить під загрозу закупівлю у держави необхідного обсягу електроенергії для потреб споживачів Рівненщини та може призвести до примусових відключень протягом листопада та грудня, навіть і в період новорічних свят.

 

Тож ПАТ «Рівнеобленерго» звертається до населення з проханням своєчасно оплачувати за спожиту електроенергію та погашати  заборгованість. Адже борги позбавляють енергопостачальну компанію проводити оптові закупівлі електроенергії. Від цього можуть постраждати і ті користувачі, які вчасно і в повному обсязі розраховуються за електроенергію, додають в Рівнеобленерго.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень