Мешканці села на Рівненщині вимагають закриття чотирьох асфальтних заводів

Вони діють у селі Нова Любомирка Рівненського району

Це Завод шляхо-будівельних матеріалів, Торгова компанія «Дорсервіс», філія Любомирського асфальтобетонного заводу ДП «Рівненський облавтодор» та Рівненський асфальтний завод.

А всього у селі 12 промислових підприємств.

Через це, скаржаться мешканці Нової Любомирки, вже багато років вони потерпають від шкідливих викидів в атмосферу.

Хмари пилу, вапняного нальоту і диму, які постійно є у повітрі, осідають на дерева, кущі, городину, будинки. Кожен мешканець скаржиться на проблеми із здоров’ям: їдкий кашель, алергічні реакції, інші хронічні захворювання дихальних шляхів.

Щоб домогтися зміни ситуації із станом повітря, жителі села створили свою громадську організацію «Нова Любомирка». А коли вона звернулася до Департаменту екології та природних ресурсів Рівненської ОДА, з’ясувалося, що всі асфальтні заводи у їхньому селі

 працюють без дозволів на викиди в атмосферне повітря, і навіть не зверталися за їх отриманням.  

На вимогу мешканців села до них у вересні виїжджала комісія з працівників Держпродспоживслужби Рівненщини, Держекоінспекції Поліського округу, обласного Департаменту екології та природних ресурсів, поліції. І в жовтні Держекоінспекція Поліського округу їм повідомила, що їхнє звернення направили до Держекоінспекції України, щоб вона звернулася до Міністерства екології за дозволом на позапланові перевірки семи підприємств у Новій Любомирці.  

Також новолюбомирці збираються з цього приводу у четвер, 21 листопада, зустрітися з головою Рівненської облдержадміністрації Віталієм Ковалем, а також народними депутатами України.

За інформацією громадської організації «Нова Любомирка»

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

У маршрутці занйшли документи Катерини Ільчук

У маршрутці №57 знайдено пакет документів виданих на прізвище Катерини Ільчук. Власниця може звертатися  за номером

Більше оголошень