Скільки сміття вигребли після новорічної ночі з майдану Незалежності комунальники Рівного

Кажуть, що сміття цього року було менше

Фото "Сім днів"

До того ж, менше цього разу було пляшок з-під міцних алкогольних напоїв.

Розповідає директор КАТП 1728 Ростислав Кралюк:

Якщо тенденції взяти, то з кожним роком сміття стає менше. Не знаю, з чим це зв’язано. Можливо, з погодою, що не було снігу.

 

І характерно, що ми вже відійшли від міцних алкогольних напоїв – 40-градусних. На майдані були шампанське, енергетики всякі, вино, кола. Пляшок з-під горілки було зовсім мало.

Втім, за словами Ростислава Кралюка, незмінним залишився рівень культури тих, хто приходить зустрічати Новий рік до головної ялинки міста. Вони, як і раніше, де пили, там і  залишали одноразові склянки і пляшки. Хоча тут для них встановили шість сміттєвих контейнерів.

До речі, зібрали з майдану після новорічної ночі комунальники усього близько двох контейнерів скляної тари, хоча у попередні роки їх було п’ять-шість.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень