Мешканці Рівного платять за чуже сміття. Де вихід?

Відходи підкидають у баки городянам мешканці навколишніх сіл

У місті вже проводили експеримент: відстежували, хто викидає сміття у контейнер біля Дубенського кладовища, що на вулиці Дубенській. І побачили, що це роблять мешканці села Вересневе, що поруч із Рівним. Приїжджають на авто і позбуваються відходів. Міський голова Рівного Володимир Хомко каже, що не бачить виходу із цієї ситуації. Але знає, як така проблема вирішена у Швейцарії:

У Швейцарії плата за сміття, очевидно, що в межах населеного пункту, як податок. Податок заплатив, тоді місто, зібравши ці податки, просто наймає фірму, яка вивозить. Якщо така плата, то вона не залежить від кількості ходок і неважливо, куди ви кинете.

 

Наприклад, ОСББ має бак і платить за вивезення тричі на тиждень, то зрозуміло, що воно хоче, щоб чужі не приїжджали до нього.

 

А при такій схемі, як у Швейцарії, без різниці, куди ти кинеш - у будь-який бак на території міста - і всі однаково заплатили.

Але щоб таке запровадити, пояснив Володимир Хомко, треба прийняти на рівні держави відповідні закони.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Теги: Сміття
Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень