Мешканка Рівненщини померла від коронавірусу, виявили нових хворих

Статистика

Статистику опублікував голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. Подаємо текст: 

Станом на ранок 17 червня на Рівненщині зафіксували 16 нових випадків захворювання на COVID-19.

Це:

  • 7 мешканців з Гощанського району (смт Гоща - 5, с. Горбаків та с. Синів);
  • 4 з Млинівського району (смт Млинів -1, с. Новоукраїнка – 3);
  •  з Острозького району (м. Острог – 1, с. Країв – 3);
  • 1 із Здолбунівського району (с. Івачків).

 

Вік захворілих від 5 до 59 років.

Таким чином в Рівненській області, за час пандемії маємо 2515 випадків захворювання на коронавірус. З них 177 дітей та 377 медпрацівників. Наразі в інфекційних відділеннях перебуває 160 хворих.

Через ускладнення, викликані коронавірусом, уже 51 випадок летальний. Померла 72-річна жителька с.Бранів Корецького району.

Подолали COVID-19 – 1379 людей.

88 мобільних бригад здійснили 190 виїздів та відібрали матеріали на дослідження у 405 осіб з підозрою на COVID-19.

На перевірці лабораторій області залишається 386 зразків.

Бережіть себе!

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень