Мешканець Рівного розшукує працівницю «Рівнеоблводоканалу», щоб... подякувати

Каже, що вона врятувала його майно

У середу, 27 грудня,  у мешканця будинку №17 на вулиці Степана Бандери Олександра Лутушка сталася неприємність. Близько 8 години ранку прорвало трубу в туалеті. Витираючи однією рукою ганчіркою підлогу, а другою тримаючи телефон, Олександр зателефонував в аварійно-диспетчерську службу водоканалу. Там порадили звернутися у ЖКП.

Сантехнік, який прийшов з ЖКП, оглянув причину потопу у квартирі і заявив:

Це - не моя робота. Бо це зі стіни тече (протікав стояк - Ред.). І воду не можу перекрити.

І просто забрався геть. А Олександр лишився наодинці з проблемою. Він набрав повторно диспетчера водоканалу. Поскаржився на сантехніка ЖКП. 

Розповідає Олександр Лутушко:

Диспетчер сказала: "Я зараз у міську управу зателефоную, то вони швидко заворушаться". І справді після цього все заворушилося.

 

Приїхали оперативно працівники "Рівнеоблводоканалу". Спочатку не могли перекрити воду, бо у водопровідному колодязі всі комунікації згнили. Врешті, перекрили воду у будинку. З'явилися і сантехніки ЖКП. Замінили гнилий вентиль. Далі я вже викликав приватного сантехніка, щоб поміняв мені трубу у квартирі. Тож проблема була ліквідована. 

Олександр Лутушко каже, що якби не диспетчер "Рівнеоблводоканалу", то була б знищена вся підлога і меблі у його квартирі, бо їх би затопило. А завдяки її оперативній реакції все це вдалося врятувати. 

Я навіть не знаю, як цю працівницю звуть. Але за добро треба дякувати. Тому хочу це зробити через ЗМІ.  

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень