Мешканці Вараша стали свідками світового рекорду у Стамбулі. Бігаючи (ФОТО)

Молода сім'я поїхала відпочивати й подолала… півмарафон

Сімейна пара, Юлія Федіна та Антон Маєвський, взяли участь у щорічному забігу на півмарафонську дистанцію в Туреччині, який відбувся 4 квітня у Стамбулі. Офіційна назва — N Kolay Istanbul Yari Maratonu, N Kolay Istanbul Half Marathon.

Цьогоріч у півмарафонському забігу взяли участь близько 6 000 атлетів, які обрали одну із дистанцій: 10 км або ж 21,097 км. Бігали по узбережжю Мармурового моря з видом на історичну частину Стамбула.

 - Наші спортсмени подолали дистанцію у 21,097 км досить швидко, а Антон Маєвський навіть зміг покращити свій результат аж на дві хвилини! А ще Юлі та Антону дуже приємно усвідомлювати, що вони стали очевидцями нового досягнення в спорті. Адже саме на цьому змаганні кенійка Рут Чепнгетич побила світовий рекорд, півмарафон серед жінок, пробігши дистанцію за 1:04:02, - повідомляє спортивний клуб Вараша Amber Tri Sports.

Зауважимо, змагання - це «швидкий» півмарафон по відносно рівній трасі з малим набором висоти. Особливо в порівнянні із рельєфом самого міста Стамбула.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень