Мешканці Вараша стали свідками світового рекорду у Стамбулі. Бігаючи (ФОТО)

Молода сім'я поїхала відпочивати й подолала… півмарафон

Сімейна пара, Юлія Федіна та Антон Маєвський, взяли участь у щорічному забігу на півмарафонську дистанцію в Туреччині, який відбувся 4 квітня у Стамбулі. Офіційна назва — N Kolay Istanbul Yari Maratonu, N Kolay Istanbul Half Marathon.

Цьогоріч у півмарафонському забігу взяли участь близько 6 000 атлетів, які обрали одну із дистанцій: 10 км або ж 21,097 км. Бігали по узбережжю Мармурового моря з видом на історичну частину Стамбула.

 - Наші спортсмени подолали дистанцію у 21,097 км досить швидко, а Антон Маєвський навіть зміг покращити свій результат аж на дві хвилини! А ще Юлі та Антону дуже приємно усвідомлювати, що вони стали очевидцями нового досягнення в спорті. Адже саме на цьому змаганні кенійка Рут Чепнгетич побила світовий рекорд, півмарафон серед жінок, пробігши дистанцію за 1:04:02, - повідомляє спортивний клуб Вараша Amber Tri Sports.

Зауважимо, змагання - це «швидкий» півмарафон по відносно рівній трасі з малим набором висоти. Особливо в порівнянні із рельєфом самого міста Стамбула.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень