Мер Львова побажав «Вересу» перемогти «Карпати»?

Ложка дьогтю перед матчем

Міський голова Львова звернувся до вболівальників «Вереса», запросивши їх на останні цього року домашні матчі команди.

Андрій Садовий у відеозверненні для You-Tube каналу «Вереса» каже:

Шановні рівняни, запрошую всіх до Львова на матчі команди «Верес», які будуть відбуватися 26 листопада та 9 грудня на «Арені-Львів». Приїжджайте, підтримаємо наших футболістів, щоб була перемога. Слава «Вересу»!

Але найцікавіше те, що 9 грудня «Верес» гратиме проти львівських «Карпат»... Не знав? Не подумав? Як незручно...

Згодом міський голова Львова пояснив:

Дійсно, будучи в Києві, до мене підійшли вболівальники «Вереса» і попросили записати відео для рівнян, щоб запросити їх приїхати на матчі у Львові 26 листопада та 9 грудня. У матчі «Верес» - «Чорноморець» буду вболівати за «Верес». У матчі «Верес» - «Карпати» буду підтримувати «Карпати». Закликаю також львів'ян прийти на матч і підтримати львівську команду.

Нагадаємо, що попередній матч між «Карпатами» та «Вересом» закінчився з рахунком 1:6. Після цієї розгромної поразки вболівальники змусили гравців львівської команди віддати їм  футболки «Карпат», оскільки футболісти недостойні їх носити.
Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень