Тенісистка Завацька з м. Рівне про свою участь у змаганнях в Росії (ВІДЕО)

Вважає, що спорт і політика мають бути відокремлені

Катаріна Завацька під час інтерв'ю у програмі "Перша передача"
Катаріна Завацька під час інтерв'ю у програмі "Перша Передача".

Українська тенісистка Катаріна Завацька розповіла, як ставиться до участі у змаганнях у Росії.

Про це спортсменка заявила у програмі «Перша Передача».

За словами Завацької, вона намагається не змішувати спорт і політику.

Я не намагаюся змішувати - це політика, а це спорт. Я приїжджаю на турнір - це Санкт-Петербург, це Маямі чи, це Дубай.

 

 

У мене там є турнір вищої категорії - я їду грати, тому що мені потрібно набирати очки, заробляти гроші, - розповіла Завацька.

21-річна Катаріна Завацька займає 125 місце в рейтингу WTA - це четвертий показник серед усіх українок.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень