Медики пояснили, як потрібно правильно пити чай (ФОТО)

Які продукти не можна додавати в чай

фото ілюстративне

Навіть дуже корисний продукт при неправильному використанні разом з чаєм може не тільки втратити свої цінні властивості, а й перетворитися на небезпечну речовину, яка здатна прискорити розвиток злоякісних пухлин.

Лікарі виділяють 4 продукти, які не варто додавати в чай, повідомляє Народна правда

Чай з цукром

фото ілюстративне

Такий чай сприяє уповільненню обміну речовин і набору зайвих кілограмів.Також велика кількість цукру може спровокувати цукровий діабет, який є небезпечним захворюванням для життя людини.

Чай з лимоном

фото ілюстративне

Під впливом високих температур в лимонах повністю руйнується вітамін С і багато інших цінних компонентів. Для збереження корисних властивостей лимона його не варто класти в чай відразу. Слід трохи почекати, щоб чай злегка охолов.

Чай з молоком

фото ілюстративне

Чай містить катехіни, що служать природними антиоксидантами. Вони гальмують розвиток діабету і серцево-судинної недостатності. Так, коли ми додаємо в чай молоко, частина цього унікального лікувального ефекту пропадає.

Чай з медом

фото ілюстративне

Через дії високої температури мед стає речовиною, яка здатна прискорити розвиток злоякісних пухлин. Тож гарячий чай з медом є шкідливим для організму.

Найкраще пити чистий чай або додавати до нього імбир, що принесе користь організму.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень