Медики пояснили, як потрібно правильно пити чай (ФОТО)

Які продукти не можна додавати в чай

фото ілюстративне

Навіть дуже корисний продукт при неправильному використанні разом з чаєм може не тільки втратити свої цінні властивості, а й перетворитися на небезпечну речовину, яка здатна прискорити розвиток злоякісних пухлин.

Лікарі виділяють 4 продукти, які не варто додавати в чай, повідомляє Народна правда

Чай з цукром

фото ілюстративне

Такий чай сприяє уповільненню обміну речовин і набору зайвих кілограмів.Також велика кількість цукру може спровокувати цукровий діабет, який є небезпечним захворюванням для життя людини.

Чай з лимоном

фото ілюстративне

Під впливом високих температур в лимонах повністю руйнується вітамін С і багато інших цінних компонентів. Для збереження корисних властивостей лимона його не варто класти в чай відразу. Слід трохи почекати, щоб чай злегка охолов.

Чай з молоком

фото ілюстративне

Чай містить катехіни, що служать природними антиоксидантами. Вони гальмують розвиток діабету і серцево-судинної недостатності. Так, коли ми додаємо в чай молоко, частина цього унікального лікувального ефекту пропадає.

Чай з медом

фото ілюстративне

Через дії високої температури мед стає речовиною, яка здатна прискорити розвиток злоякісних пухлин. Тож гарячий чай з медом є шкідливим для організму.

Найкраще пити чистий чай або додавати до нього імбир, що принесе користь організму.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень