У соцмережі показали, чому заражаються коронавірусом медики Рівненської обласної лікарні (ФОТО)

Чи справді це стало причиною зараження — стверджувати не беремося

Нагадаємо, що станом на вчора у Рівненській обласній лікарні вже було понад 80 медпрацівників, хворих на коронавірус.  

Мешканка Рівного Агнія Крутая у соцмережі Фейсбук виставила фото, на якому видно, як працівники обласної лікарні дотримуються заходів безпеки на вході до медзакладу, і прокоментувала:

Агнія Крутая 30 хв Звісно, що медики є переносниками коронавірусу.

 

Карантин - для людей, які не можуть провідати рідних у лікарні. А медики ось так виходять покурити, вітаються за руку і стоять без масок близько півметра один від другого. Таким чином і розносять заразу по усіх відділеннях.

 

Карантин для усіх повинен бути, тим більше для лікарів, де корона найбільше поширена.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень