На Рівненщині розвиватимуть туристичний маршрут з популяризації лісового бджільництва

Для пошуку шляхів розвитку маршруту зберуться представники органів влади, науковці, іноземні експерти, лісівники, підприємці та активісти

Так виглядає лісовий вулик - борть

Туристичний маршрут з популяризації бортництва - лісового бджільництва - охоплює населені пункти Березнівського, Гощанського, Корецького, Костопільського та Рівненського районів. Назвали його "Медове коло". 

Сьогодні у Рівненській облдержадміністрації відбудеться зустріч зацікавлених у розвитку маршруту. На неї зберуться об 11 годині у кабінеті №601. 

Тут свої напрацювання щодо стратегії розвитку маршруту представить голова Правління Української асоціації активного та екологічного туризму, експерт з нішевого туризму Сергій Підмогильний. 

А експерти з Польщі та Білорусі розкажуть про досвід створення маршрутів Greenways (Зелені шляхи) у їхніх країнах. Адже одним із завдань розробки «Медового кола» є його включення до міжнародної мережі Greenways.

Схема маршруту "Медове коло"

За інформацією Рівненської облдержадміністрації. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень