Медкомісія при мобілізації: які зараз вимоги до бійців різних родів військ? (ФОТО)

Враховується зріст, вага, слух, зір тощо

Через війну з рф в Україні оголошено загальну мобілізацію. Усі військовозобов'язані проходять військово-лікарську комісію, яка визначає придатність людини до служби.

У різних родах військ та підрозділах є свої умови щодо здоров'я бійців.

Як пояснив правовий аналітик благодійного фонду «Право на захист» Руслан Романов, висновки медкомісії можуть впливати вид служби мобілізованих.

– Наприклад, військовослужбовці морської піхоти, повітряно-десантних підрозділів повинні мати зріст не менше 170 см і вагу в межах 57-90 кг, - зауважив він.

Рішення про те, у яких родах військ, частинах, підрозділах може служити людина, комісія приймає на підставі Додатка 3 до Положення №402.

Окремих вимог до військових на час воєнного стану немає, вони такі самі, як і до строковиків. Вид служби, який виконує військовослужбовець, залежить від індивідуальних особливостей.

Додаток 3 визначає перелік хвороб та статті Розкладу хвороб, за якими людина може бути непридатною до служби в тих чи інших військах.

При цьому:

  • Позначка НП у таблицях навпроти певної статті означає, що людина непридатна до служби у певних підрозділах чи видах військ.
  • Позначка СС-НП означає, що людина непридатна до служби у спеціальних спорудах.

Джерело: УП.Життя

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень