Майже 50 тисяч документів зареєструвала обласна архітектура

Вони несуть дозвільний характер

У січні-серпні Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Рівненській області зареєструвало 4757 документів дозвільного характеру.
Із загальної кількості зареєстрованих документів 87 становлять декларації про готовність об'єкта до експлуатації. Це об'єкти, що проходять по так званій "будівельній амністії".
Крім того, як стало відомо ProfiDOM.com.ua, за вісім місяців поточного року Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Рівненській області при проведенні перевірок виявило 131 факт самовільного будівництва. За результатами позапланових перевірок порушникам містобудівного законодавства видано 139 приписів про припинення будівельних робіт і усунення порушень. 136 осіб, які займалися самочинним будівництвом, оштрафовані на загальну суму 98 тис. грн.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень