Майже 300-метровий центральний міст Рівного «доживає віку» (ФОТО)

Врятувати його може лише капітальний ремонт

Головний міст Рівного – шляхопровід на Соборній – потребує капітального ремонту. На ньому чимало вибоїн та дірок, а місцями з-під асфальту навіть стирчить арматура. Частину недоліків шляховики днями залатали, втім відразу попередили - з часом кількість дірок у мості може значно зрости, повідомляє «Рівне Вечірнє».

Завадити повному руйнуванню шляхопроводу може попереднє дослідження його стану і капремонт. При цьому дослідження обійдеться міському бюджету у майже 1,5 млн грн, каже головний інженер міського управління капітального будівництва Анатолій Матвійчук:

Ми виділяли 300 тис. грн на експертизу мосту. Вже кілька разів оголошували тендер, але жодна компанія не захотіла братися за роботу, бо це, як сказали фахівці, надто мала сума. Така складна інженерна споруда потребує дослідження кожної балки, аби з’ясувати її стан загальний.

 

Однак через вибоїни у покритті можна зробити висновок, що міст аварійний, а з деякими його конструкціями є проблеми. Проте для ґрунтовного аналізу необхідно близько 1 млн 400 тис. грн.

Тим часом начальник міськШЕУ Віктор Климук запевняє, що вибоїни на мосту шляховики періодично «латають», але це не основна проблема споруди:

Найголовніше дізнатися, чому вони з’являються. На мій погляд, міст уже давно потрібно капітально ремонтувати, адже він аварійний. Якщо арматура провисає назовні, то через взаємодію з природним середовищем конструкції мосту у тих місцях руйнуються.

 

Ще торік ми просили гроші на реконструкцію мосту, але міські депутати їх не виділили. Хоч востаннє цей міст капітально ремонтували до 700-річчя Рівного, а це було ще у 1983 році.

Нагадаємо, ще на початку року фахівці заявляли, що ремонт мосту на Соборній обійдеться Рівному орієнтовно у 12 млн грн. Він потребує невідкладного ремонту, тож провести ці роботи запланували у 2019-2021 роках.

Додамо, що міст збудували ще у 1964 році, а його довжина - 267,9 м.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень