Майже 250 мільйонів гривень на армію сплатили жителі Рівненщини

З початку року

На потреби національного війська на Рівненщині сплатили 242,8 млн грн військового збору. Це на 25% більше, аніж за аналогічний період минулого року.

За словами начальника обласного управління Держфіскальної служби Дмитра Зайцева, кожен легальний працівник щомісяця робить свій фінансовий внесок в обороноздатність держави:

Загалом спостерігається стабільна динаміка надходжень військового збору. Варто відзначити особливо відповідальну позицію більшості роботодавців області, які згідно із вимогами  чинного законодавства перераховують військовий збір до держбюджету з виплачених громадянам доходів.

До слова, військовий збір, як додаткове джерело фінансування та підтримки армії, в Україні ввели з серпня 2014 року. Він становить 1,5%.

 

Наші новини у Telegram  

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень