Майже 20 соток землі за менш як $10 000 збираються продати у Рівному

Наразі там розташоване підприємство, що займається продажем продуктів

Рівне збирається виставити на продаж земельну ділянку, продавши майже 20 соток землі за менш як за 10 тис. доларів. Ділянка розташована у промисловому районі – у провулку Робітничому, 5. Йдеться про 1 946 м².

Відповідно до цільового призначення, там можуть знаходитися будівлі промислового призначення. Наразі тут працює підприємство, яке займається продажем продуктів.

Згідно з проєктом рішення Рівнеради, який 30 серпня з’явився на сайті, землю планують включити до переліку ділянок, які виставляються на земельні торги окремими лотами, та продати на аукціоні.

 

Втім, як для землі у межах міста, грошова оцінка надто мала – всього близько 374 тис. грн, тобто 9,5 тис. доларів.

Чи ухвалять депутати міської ради рішення, що буде справедливим для мешканців громади – стане відомо на найближчій сесії.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень