Майже 20 соток землі за менш як $10 000 збираються продати у Рівному

Наразі там розташоване підприємство, що займається продажем продуктів

Рівне збирається виставити на продаж земельну ділянку, продавши майже 20 соток землі за менш як за 10 тис. доларів. Ділянка розташована у промисловому районі – у провулку Робітничому, 5. Йдеться про 1 946 м².

Відповідно до цільового призначення, там можуть знаходитися будівлі промислового призначення. Наразі тут працює підприємство, яке займається продажем продуктів.

Згідно з проєктом рішення Рівнеради, який 30 серпня з’явився на сайті, землю планують включити до переліку ділянок, які виставляються на земельні торги окремими лотами, та продати на аукціоні.

 

Втім, як для землі у межах міста, грошова оцінка надто мала – всього близько 374 тис. грн, тобто 9,5 тис. доларів.

Чи ухвалять депутати міської ради рішення, що буде справедливим для мешканців громади – стане відомо на найближчій сесії.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень