Мають сильний захист: Яких знаків Зодіаку боялася навіть Ванга

Хто вони?

Всесвітньо відома провісниця Ванга назвала три знаки Зодіаку, з якими їй не хотілося працювати, бо вона відчувала небезпеку.  

Леви

Всевишні сили оберігають Левів, як тільки можуть. Саме тому, попри всю свою емоційність і запал, Леви вкрай рідко можуть потрапити в неприємну історію. Їм завжди вдається виходити сухими з води.

Риби

Зазвичай представники цього знака Зодіаку не підготовлені до життя. Доля періодично підкидає їм випробування, але націлені вони на те, щоб навчити Риб жити в реальному світі. Звичайно, з кожної такої ситуації вони з легкістю можуть вийти, але для цього їм потрібно гарненько подумати. 

Стрільці

У Стрільців дуже добре розвинений внутрішній голос, але вони не обходяться і без знаків згори. З самого дитинства Стрільці вміють розпізнавати ці знаки й правильно ними користуватися. Вони вкрай рідко роблять помилки, а фатальні тим більше.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень