Майстри назвали річ, яку категорично не можна прати в машинці

Лише руками або професійне чищення

Поява пральної машинки вирішила купу проблем, з якими раніше зустрічалися люди. Однак це не означає, що у машинці можна прати все, що заманеться.

По-перше, є речі, які пральна машинка ніколи добре не випере. По-друге, через таке прання можна лишитися без побутової техніки.

Експерти кажуть, що в машинці не можна прати килими

Ці речі вбирають в себе велику кількість води і стають набагато важчими допустимої ваги. Тим більше не можна обирати функцію віджиму на 1200 оборотів в хвилину. Тоді створюється велика відцентрова сила і машинка може розлетітися просто на частини в буквальному сенсі.

Тоді вже без допомоги майстра не обійтися, або навіть доведеться купувати нову машинку.

Тому килимки рекомендують прати вручну або заносити до хімчистки.

Джерело: Ukr.Media

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень