Майбутніх патрульних Рівного навчають затримувати злочинця

Навчання майбутніх патрульних Рівного

Опанувавши частину теоретичних знань, майбутні патрульні поліцейські Рівного перейшли до практичних занять. Минулого тижня вони вчились надавати першу медичну допомогу, а цього – затримувати злочинця.

Нагадаємо, що 25 січня, пройшовши п’ять етапів ретельного конкурсного відбору, до навчань на базі Рівненського вищого професійного училища Департаменту поліції охорони приступило 214 молодих хлопців та дівчат, які навесні патрулюватимуть вулиці обласного центру.

Зокрема майбутні поліцейські освоїли прийоми рукопашного бою. Тренував їх інспектор патрульної служби Києва лейтенант поліції Денис Чимерисин.

Майбутні патрульні поліцейські на заняттях з тактичної підготовки відпрацьовували ситуативний захід «зачистка приміщення», під час якого потрібно було вивести озброєного зловмисника із зони укриття, та затримували правопорушника з вогнепальною зброєю. Завдання, хоч виявилися не із легких, але впоралися із ним усі.

Попереду в майбутніх патрульних поліцейських іще місяць навчань і тренувань. А потому вже головний екзамен у їхньому новому професійному житті прийматимуть рівняни.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень