Масове повернення з Польщі: до кінця року чимало біженців приїдуть назад

Втім, додому збираються далеко не всі

Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

До кінця року чимало українських біженців мають намір повернутися з Польщі. Про це заявили понад 22% громадян України, які опинилися у сусідній країні.

Водночас є українці, які мають намір залишитися за кордоном довше. Додому вони планують повернутися не раніше, ніж наступного року.

Такі результати опитування оприлюднила міжнародна кадрова агенція Gremi Personal. В опитуванні взяли участь 1240 наших земляків, які знайшли собі притулок у різних куточках Польщі.

Мігранти залишаються в Польщі та інших країнах через відсутність надії, оскільки деякі з них втратили житло, у них немає доходу чи роботи, або навіть є загроза їхньому життю, — вважає директорка відділу Gremi Personal з працевлаштування Ханна Джобольда.

Джерело: Today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень