Масове повернення з Польщі: до кінця року чимало біженців приїдуть назад

Втім, додому збираються далеко не всі

Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

До кінця року чимало українських біженців мають намір повернутися з Польщі. Про це заявили понад 22% громадян України, які опинилися у сусідній країні.

Водночас є українці, які мають намір залишитися за кордоном довше. Додому вони планують повернутися не раніше, ніж наступного року.

Такі результати опитування оприлюднила міжнародна кадрова агенція Gremi Personal. В опитуванні взяли участь 1240 наших земляків, які знайшли собі притулок у різних куточках Польщі.

Мігранти залишаються в Польщі та інших країнах через відсутність надії, оскільки деякі з них втратили житло, у них немає доходу чи роботи, або навіть є загроза їхньому життю, — вважає директорка відділу Gremi Personal з працевлаштування Ханна Джобольда.

Джерело: Today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень