Що слухати у маршрутках і чи допоможуть диски з українськими піснями водіям: думка рівнян

Спосіб позбутися російських пісень у маршрутках придумали у райцентрі Дубно на Рівненщині

Ми розповідали про цей спосіб у публікації Тепер - без шансону: водіям маршруток на Рівненщині подарували збірки українських пісень

А ось як відреагували на це мешканці Рівненщини у соцмережі Фейсбук:

Іван МельникІван Мельник І нічого воно не допоможе. У мене таке враження, що розум маршрутника - це глуха стіна. В одному місці вони мали українську музику, для них шансон - матір рідна!

Оксана ДацюкОксана Дацюк Не хочу розчаровувати. Але таке, в розумінні "музика, пісні", в громадському транспорті - це не є правильно, це, скоріше, тупе нав'язування своїх думок, своєї волі. Різні пасажири, різні настрої, погляди, вподобання. Але ж НІ ! СЛУХАЙТЕ! А часом такі коломийки "крутять", що просто незручно. Дуже негарно і некультурно. Краще б зупинки оголошували, якщо водіям скучно. Ну, вже в крайньому разі - радіо FM.

Mariana RosolovskaMariana Rosolovska а я краще б коломийки слухала в маршрутці, ніж постійні депресивні плітки і розмови на політичні теми далеких від політики людей.... Зважаючи на поведінку певної групи дубенчан, енергетичних вампірів, я водіїв розумію, співчуваю, для них у дорозі музика, можливо, єдиний спосіб хоч трохи абстрагуватися від негативу.

Лана МаланюкЛана Маланюк коломийки..та хоч Лесь Подерв'янський))))))) Все ж краще, ніж шансон!!!!

Сергій Гаврилюк А я б хотів, щоб у транспорті звучала класична музика.

Оксана ДацюкОксана Дацюк Скільки пасажирів і стільки ж думок. А от в когось якесь горе і заходить в автобус, а тут - коломийка. Та ще на весь голос. І як?

Віктор СаюкВіктор Саюк Я можу зрозуміти тих, хто не бажає слухати ніякої музики. Зрештою, музичні вподобання в людей аж дуже різні... І це теж фактор. Але якщо "крутять попсу мовою окупантів, тобто на "язику", то, на мою думку, все-таки краще слухати рідні пісні рідною мовою, а не призвичаюватися до ворожої...тим більше, ми й так призвичаєні....

Ковалева ЛарисаКовалева Лариса Ні в одній краіні Європи не звучать ні музика, ні радіо. Це ж не кабак, це автобус, і головне - це чистота, повага та гарантована беспека руху. Треба зовсім заборонити і радіо, і музику. Та й як водій може почути пасажирів, якщо лунає музика?

Галина Данильчук Вчора їхали до Києва і повертались додому у рівненському автобусі, де дуже спокійно і проникливо звучали лише українські пісні.. Слухала ніби вперше, бо в міських маршрутках задовбують рос. і англ. В кінці подякувала водієві не лише за працю за кермом у таку сльоту, а й за подаровані рідні пісні...

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень