«Маршрутки своє відживають»: у Рівне планують закупити новий транспорт

Олександр Третяк незадоволений громадським транспортом

Питання транспорту є одним із критичних для міської влади. Про це Олександр Третяк розповів під час прямого ефіру у фейсбуці.

Очільник міста зізнався, що управління транспорту та зв'язку змушує перевізників працювати відповідально, дотримуватись паспорту маршруту, не з'їжджати з нього, не порушувати норми та вимоги.

Буває багато недобросовісних водіїв які не дотримуються вимог та надають неякісні послуги для рівнян, - зауважив Олександр Третяк.

Нині влада Рівного працює над тим, щоб оновити комунально-транспортну систему та підвищити рівень обслуговування, зокрема у тролейбусах. За словами мера, у раді планують стимулювати введення автобусів великої та середньої пасажиромісткості.

Маршрутки своє відживають. Стан справ у транспортному господарстві, бажає кращого.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень