Маршрутки не дотримуються графіків: рівняни скаржаться

Найбільше скарг на водіїв маршруток №41

Але також скаржаться

на маршрути №№ 30, 38, 42, 57, 66.

Враженнями про роботу на маршрутах мешканці Рівного діляться у соцмережі Фейсбук:

Svetlana Kravchuk 10 год · Сьогодні за більше, ніж 30 хвилин, з Північного до обласної лікарні ні однієї 41-ї маршрутки не було! Що за неподобство! Зато вчора вранці люди на роботу їхали, навіть не знаю, як сказати, стоячи на одній нозі і не дихаючи. Дуже хочеться, щоби представники влади так на роботу їздили. Можливо, тоді скоріше ліцензії позбавлять власників таких маршрутів!

Іванів Назарій Такі ж ситуації з маршрутами №№42 та 66. А по вечорах з №№30 та 57.

Svetlana Kravchuk так...я в обласну лікарню їхала - не було і назад поверталася з пересадками...її теж не було!

Людмила Берчун Я в понеділок чекала на кінцевій (зоопарк) 40 хв, за цей час проїхало чотири 34-х маршрутки.

Ірина Солодуха Я сьогодні з обласної теж чекала більше 30 хвилин на машрутку №41 і один білий бус №41 пролетів, навіть не зупинившись. За цей час проїхало кілька маршруток №53, 34! Теж до Північного діставалась пересадками.

Оля Василенко Водії масово їдуть за кордон, так само інколи чекаю 38-й маршрут.

Andrew Yarmak Я теж вже звик добиратися з "Чайки" до басейну не 38-ю, а сідаи на тролейбус №4-а, а там - пішки вниз. А що робити? І поки йшов, то за весь час жодної 38-ї не проїхало повз!

Інна Козакевич Я уже півроку №41 не їжджу, бо коли їдеш на роботу, а її нема, то спізнюватись не хочеться. У вихідні, коли і приїздить, то водії говорять: "Ви мені маєте дякувати, бо я ж виїхав, а ні - то пішки скоро ходитимете".Тепер їжджу з пересадками, навіть якщо 41-а приходить, то принципово в неї не сідаю.Нехай краще закриють цей маршрут, аніж ось так:40 хвилин чекаєш, а потім ще слухаєш, як вони ощасливили людей, бо приїхала маршрутка-собача будка.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень