«Марш волі» у Мінську розігнали силовики. Є затримані (ФОТО/ВІДЕО)

Сьогодні у столиці Білорусі протестувальники вийшли на традиційну недільну демонстрацію.

Так, 6 грудня у Мінську проходить Марш волі, вимоги учасників якого – незмінні: вони виступають за проведення нових і чесних президентських виборів у країні.

Від самого ранку у місті чимало військової техніки і силовиків, вони традиційно затримують людей. Станом на 14 годину за Києвом, йшлося щонайменше про 19-х людей.

У білоруських телеграм-каналах виклали запис переговорів правоохоронців по раціях. З них зрозуміло, що наказано затримувати насамперед тих, хто має біло-червоно-білу символіку і веде фото та відеозйомку, пише Reformation. Жінок при цьому наказують поки що не зачіпати.

У мікрорайонах Схід та Уруччя особливо багато силовиків, вони прочісують двори у пошуках демонстрантів.

Також у соцмережах оприлюднили відео нападу невідомих на активіста у Мінську. Вони випитують, скільки йому років, хапають за руки та шию.

Окрім того, в одному з дворів столиці очевидці сфотографували силовиків зі зброєю в руках.

Також відомо, що силовики розігнали людей у Лебяжему та житловому комплексі «Маяк Мінська». Крім того, кілька автобусів з ОМОНом приїхали на вулицю Чечота, де починала формуватися колона жителів Брилевичів. Люди розбіглися по дворах, але є й затримані.

Джерело: 24 канал

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень