Марс пропонують бомбити ядерними боєголовками

Це буцімто має зробити планету придатною для життя людини

Таку ідею в ефірі одного з американських телеканалів висловив голова компаній SpaceX і Tesla Motors Ілон Маск, передає Еспресо.TV з посиланням на Bloomberg.

Бізнесмен назвав Червону планету негостинною, а її тераформування (зміна клімату до придатних для життя умов) запропонував почати зі створення парникового ефекту шляхом нагрівання атмосфери Марса.

Зробити планету схожою на Землю, за словами Ілона Маска, можна набагато швидше за допомогою вибухів термоядерної зброї над її полюсами. Ведучий телешоу Стівен Кольбер, що є власником Model S, після цього назвав главу компаній SpaceX і Tesla Motors лиходієм і похвалив його за оптимізм щодо освоєння Марса.

«Я думаю, найголовніше, що ми повинні вирішити в цьому столітті – проблема стійкої енергетики», – додав Ілон Маск.

Ілону Маску належать компанії SpaceX, яка спеціалізується на виробництві ракет і космічних кораблів, PayPal (електронні платежі), Tesla Motors, що випускає електромобілі, в тому числі Model S, Hyperloop Transportation Technologies (проект вакуумного потяга, що переміщається з надзвуковою швидкістю).

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень