«Мамо, я — живий?»: що розповів юнак з Сарненщини, якого днями вдарила блискавка (ВІДЕО)

У хлопця уражена третина тіла

Напередодні у селі Сновидовичі на Рокитнівщині від удару блискавки постраждали двоє людей - 31-річний чоловік та 14-річний юнак.

Сьогодні 14-річний Олексій Ярисалов перебуває в обласному опіковому центрі. Вчора підлітка сюди доправили з районної лікарні. Під відділенням чергує матір. Розповідає, син допомагав двом старшим знайомим садити малину на полі. Налетіла стихія, всі вирішили їхати підводою додому.

Малий збирався залазити на воза. У цей момент вдарила блискавка. Їх порозкидало, кінь насмерть відразу. Малого вдарило в голову, — розповідає матір Ірина Ярисалова.

Усі втратили свідомість. Першим до тями прийшов чоловік, якого відкинуло ударом. Зателефонував рідним Олексія. До приїзду батьків хлопчик уже прийшов в себе, але був у шоковому стані.

Він постійно повторював: «Мамо, я живий?» Так, «кажу живий, все буде добре!» Я ще не бачила обсягів обпалення шкіри, був шокований, він не розумів, не відчував болю, нічого…», — згадує жінка.

31-річному чоловіку з компанії блискавка обпекла лише руку. А юнаку завдала найскладніших травм.  

У нього вражені верхні та нижні кінцівки. Загальна сума опіків — 35%. Пацієнт нині знаходиться в середньому ступені тяжкості, стабільний.

 

На його користь грає молодий вік, — додав лікар опікового центру Олександр Гузоватий.

Загрози життю немає. Олексій вже переніс одну пересадку шкіри. На понеділок призначена друга операція. 

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень