Мало хто знає: чи можна запускати пральну машинку раз за разом?

Є декілька нюансів

Якщо ви користуєтесь складною побутовою технікою, ви навряд чи замислюєтесь над тим, який режим експлуатації для неї передбачив виробник.

Особливо часто майстри-ремонтники стикаються з перенавантаженням пральних машин. Буває, що люди, затіявши прибирання в домі, намагаються за один день перепрати все, що накопичилося впродовж тижня. В таких випадках машинки «крутяться» по кілька годин без перерви.

Наскільки це шкідливо?

На якості прання такий темп роботи не позначиться, але варто задуматися про шкоду для побутової техніки та термін її служби.

Як правильно?

Все, що накопичилося за день, можна перепрати без жодної шкоди для машинки. Для цього техніці слід дати короткий перепочинок - від 15 хвилин до години.

Щоб дізнатись точніше, читайте інструкцію - виробник точно передбачив таку ситуацію і вказав, скільки часу треба дати техніці між запусками циклів.

Джерело: Pixelinform

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень