Мала академія наук зібрала твори юних авторів з Рівненщини

Збірка виходить протягом десяти років

Щорічний літературний альманах «На мольбертах днів», який виходить за сприяння МАН, відзначив напередодні десятий ювілейний випуск. Збірку презентували в Рівненському будинку Вчених.

На заході були присутні як керівництво малої академії наук Рівного, так і юні автори. Молода письменниця з Дубровиці, Мирослава Сахвон, навчається в Києво-Могилянській академії. В свої сімнадцять років дівчина вже видала власний роман «Ремісія». 

Ідея? Вона з’явилась як і всі хороші ідеї - нізвідки. І вона в мені жила декілька років. Згодом я придбала собі блокнот і дала слово, що я його спишу, і я його так і списала самостійно.

Окрім Мирослави Сахвон на заході були присутні ще близько десятка письменників, чиї твори наповнили цьогорічний випуск. Автори, які потрапили до альманаху – це переможці щорічного конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів – членів малої академії наук.

За десять років свого існування збірка опублікувала роботи 147 авторів. Серед них є й ті, хто в житті займається біологією, фізикою та математикою.

Багато молодих письменників та поетів зараз є членами спілки письменників України, відомими журналістами та науковцями.   

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень